Jontek napisał(a):

Borinho - brawo. Właśnie wrzuciłeś streszczenie forumowych teorii skopiowanych przez stażystę gównogazety.
Panowie, przestańcie srać pod siebie. Najbardziej prawdopodobne, że A) TS znalazł inwestora na swoje ziemie i przy okazji klub B) Majcher znalazł inwestora na ziemie miasta i przy okazji zachęcił do kupna klubu. Pietrowski to pionek, który tylko myśli, że coś wie. Nasz Jackie Chan przyjechał inwestować tu w ziemię, a nie kochać Wisłę, ale dla nas liczy się tylko to, że ma kasę i nas uratuje.
|
Zrozum jedną prostą rzecz. Nikt w tym mieście nie pozwoli jakiemuś Panu X z Kambodży inwestować w hotele w takich miejscach.
Wyobrażasz sobie, że przy potężnych układach deweloperskich - przyjeżdża jakakolwiek osoba z zewnątrz i nagle stawia hotele, czy inne lokale usługowe?
Jest cała klika naprawdę potentatów deweloperki w Krakowie, którzy już dawno by to z Jackiem i TSem zrobili. Gdyby tylko było to możliwe i opłacalne.
Jesteś w ogóle z Krakowa, czy wczoraj się urodziłeś ?