Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13385
Stary 22.12.2018, 09:17
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Borinho - brawo. Właśnie wrzuciłeś streszczenie forumowych teorii skopiowanych przez stażystę gównogazety.

Panowie, przestańcie srać pod siebie. Najbardziej prawdopodobne, że A) TS znalazł inwestora na swoje ziemie i przy okazji klub B) Majcher znalazł inwestora na ziemie miasta i przy okazji zachęcił do kupna klubu. Pietrowski to pionek, który tylko myśli, że coś wie. Nasz Jackie Chan przyjechał inwestować tu w ziemię, a nie kochać Wisłę, ale dla nas liczy się tylko to, że ma kasę i nas uratuje.
Zrozum jedną prostą rzecz. Nikt w tym mieście nie pozwoli jakiemuś Panu X z Kambodży inwestować w hotele w takich miejscach.
Wyobrażasz sobie, że przy potężnych układach deweloperskich - przyjeżdża jakakolwiek osoba z zewnątrz i nagle stawia hotele, czy inne lokale usługowe?

Jest cała klika naprawdę potentatów deweloperki w Krakowie, którzy już dawno by to z Jackiem i TSem zrobili. Gdyby tylko było to możliwe i opłacalne.

Jesteś w ogóle z Krakowa, czy wczoraj się urodziłeś ?
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując