Borinho - brawo. Właśnie wrzuciłeś streszczenie forumowych teorii skopiowanych przez stażystę gównogazety.
Panowie, przestańcie srać pod siebie. Najbardziej prawdopodobne, że A) TS znalazł inwestora na swoje ziemie i przy okazji klub B) Majcher znalazł inwestora na ziemie miasta i przy okazji zachęcił do kupna klubu. Pietrowski to pionek, który tylko myśli, że coś wie. Nasz Jackie Chan przyjechał inwestować tu w ziemię, a nie kochać Wisłę, ale dla nas liczy się tylko to, że ma kasę i nas uratuje.
