Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13382
Stary 22.12.2018, 08:54
zozo napisał(a):Wyświetl post
Czy w 40 milionowym kraju, który ponoc rozwija się na potęgę, inwestora na rewelacyjne grunty w najbardziej atrakcyjnym mieście trzeba szukać w Kambodży?

Odpowiedz: nie. Polscy inwestorzy wiedzą że z tymi gruntami jest lipa. Wanna dowie się dziś i tyle co widzieli. Pa.
Tym bardziej w Krakowie, gdzie developerzy zabudowują wszystko gdzie się da, stawiając budynki dosłownie jeden na drugim...

PS. Przestańmy pisać, że gość jest z Kambodży skoro ewidentnie jest z Francji i działa w Europie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując