zozo napisał(a):

Czy w 40 milionowym kraju, który ponoc rozwija się na potęgę, inwestora na rewelacyjne grunty w najbardziej atrakcyjnym mieście trzeba szukać w Kambodży?
Odpowiedz: nie. Polscy inwestorzy wiedzą że z tymi gruntami jest lipa. Wanna dowie się dziś i tyle co widzieli. Pa.
|
Tym bardziej w Krakowie, gdzie developerzy zabudowują wszystko gdzie się da, stawiając budynki dosłownie jeden na drugim...
PS. Przestańmy pisać, że gość jest z Kambodży skoro ewidentnie jest z Francji i działa w Europie.