Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13381
Stary 22.12.2018, 08:41
regan napisał(a):Wyświetl post
TS terenów nie odda i wszyscy są jakby wygrani.
Wszystko według mnie rozstrzygnie się jutro na spotkaniu inwestorów u Majchrowskiego.
Kiedy jak nie teraz ?
A nie pomyślał nikt, że TS znalazł inwestora na swoje tereny ? TS będzie współinwestorem, jako wkład wnosi tereny, inwestor stawia hotel, zyskami z działalności dzielą się po równo lub w jakimś procencie. Wszyscy zadowoleni, inwestor, TS bo sam nigdy nie miałby środków na zagospodarowanie oraz Wisła SA, tereny Gminy to może być dodatek do potężnej inwestycji, wtedy i miasto będzie zadowolone tak jak piszesz w swoim poście.
Dodam, że nie zdziwiłbym się gdyby inwestorów tak naprawdę Majcher ściągnął. Zbyt inteligentny gościu żeby się mieszał w coś gównianego.
Odpowiedz cytując