Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13375
Stary 22.12.2018, 03:12
regan napisał(a):Wyświetl post
A nie myśleliście że może chodzić inwestorom o działki miasta za trybuną C i G? Na hotele tam jest mnóstwo miejsca... a miasto mialoby w koncu inwestora na zagospodarowanie tych terenów i rozwiazanie problemu stadionu... Te słowa o interesujacej propoozycji dla prezydenta Krakowa mogą wlasnie to oznaczac. Tereny TS sa nieruszalne.
tylko w takim przypadku, po co im Wisla skoro tereny są miasta.?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując