|
Pozostaje czekać. Na początku mało kto wierzył w ogóle w istnienie takich jegomości. Potem w ich przybycie. Istnieją, byli. Teraz tylko trzeba czekać na ten/te przelewy/przelewy. Już naprawdę nie ma co gdybać.
Wesołych Świąt!
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|