Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13365
Stary 21.12.2018, 23:36
Pozostaje czekać. Na początku mało kto wierzył w ogóle w istnienie takich jegomości. Potem w ich przybycie. Istnieją, byli. Teraz tylko trzeba czekać na ten/te przelewy/przelewy. Już naprawdę nie ma co gdybać.

Wesołych Świąt!
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując