Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13354
Stary 21.12.2018, 22:42
Słuchając Stolara po meczu, to dość pesymistycznie i w smutnym tonie się wypowiada..
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.12.2018 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując