|
@Ramek,
Cracovia ma działke 179/2, 179/5.
@Gubernator,
mam. Nie są to na 100% pewne info co zaznaczam w każdym poście ale póki co się sprawdzają. Kiedy Stanowski piał, że Wisła ma inwestora z rodziny królewskiej ja pisałem o tym, jak wyglądać będzie model współpracy. To się sprawdziło. Kiedy Stanowski śmiał się, z tego, że to może kobieta, ja napisałem że pierwszym celem będzie spotkanie z Majchrowskim. Kiedy stanowski śmiał się z potencjalnego inwestora ja pisałem o konkretach które teraz zaczynają się potwierdzać. Miga pisał o konferencji ja napisałem, że konferencji nie będzie.
Informacje jakie mam są mocno zbieżne z informacjami innego forumowicza więc póki co nie widzę powodu do paniki. Chociaż niepokoi mnie sprawa tego, że model inwestycyjny opierał się właśni na hotelu i obiekcie medialnym - to się oddala. Pomimo wszystko cały czas są zapewnienia, że inwestorzy wiedzieli o sytuacji gruntowej od AON. Jeszcze raz powtarzam AON nie robił audytu.
Ostatnio edytowane przez Revenge_vo2 : 21.12.2018 o godz. 21:37.
|