Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13333
Stary 21.12.2018, 20:05
Miro napisał(a):Wyświetl post
Z naszego punktu widzenia ta cała sytuacja ma tylko jeden plus. Poszło w świat że jest do sprzedania za bezcen ( w profesjonalnej piłce te 10 mln euro to czesto wartość jednego piłkarza) klub z ponad 100-letnią tradycją. Jeśli to wszystko się posypie ( a wygląda na to że się posypie) to:
1. W połowie stycznia zostajemy z juniorami plus może Brozio, Boguś i Wasyl.
2. Mamy czas do końca marca aby znaleść sponsora, spłacić długi i otrzymać licencje na następny sezon.

Pozostała wiara.
+ Imaz i Kort, którzy się wypuścili i zostali spłaceni

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując