InQ napisał(a):

Z czego wiem to od dawna był plan by zagrać terenami. Nie jest tajemnicą poliszynela że TS również szuka inwestora na część gruntów... (od 3 lat tu nic się nie zmieniło) by powstały obiekty przynoszące zysk inwestorowi i TSowi.
O Pietrowskim nie ma co się wypowiadać... nie jest to osoba wtajemniczona w jakiekolwiek szczegóły transakcji.
|
Wlasnie. Czyli wychodzi z tego, ze nie wszystko jest z gory przesadzone, tym bardziej, ze nikt z nas przeciez nie bral udzialu w negocjacjach miedzy stronami i w gruncie rzeczy to nie wiadomo czy tam jeszcze kilka innych umow nie podpisano.
Co do Pietrrowskiego, oczywiscie zgoda. Dziwie sie wiekszosci, cisnacej z niego beke (slusznie z reszta), ze na podstawie jego niewiedzy wyciagaja wnioski, nie zastanawiajac sie nawet nad tym, ze osoba, z ktorej cisnie sie beke (slusznie) najprawdopodobniej gowno ma do gadania przy powaznych rozmowach.