wiesniak842 napisał(a):

heheheszki
Na poważnie. Czy istnieje opcja, gdzie TS sprzedajac SA zawarl umowe o sprzedaży gruntów zapewniajac sobie np. procent z zyskow z inwestycji, a Pietrowski poprostu sie nie orientuje, bo jest pionkiem w grze?
|
Z czego wiem to od dawna był plan by zagrać terenami. Nie jest tajemnicą poliszynela że TS również szuka inwestora na część gruntów... (od 3 lat tu nic się nie zmieniło) by powstały obiekty przynoszące zysk inwestorowi i TSowi.
O Pietrowskim nie ma co się wypowiadać... nie jest to osoba wtajemniczona w jakiekolwiek szczegóły transakcji.