Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13329
Stary 21.12.2018, 19:49
Z naszego punktu widzenia ta cała sytuacja ma tylko jeden plus. Poszło w świat że jest do sprzedania za bezcen ( w profesjonalnej piłce te 10 mln euro to czesto wartość jednego piłkarza) klub z ponad 100-letnią tradycją. Jeśli to wszystko się posypie ( a wygląda na to że się posypie) to:
1. W połowie stycznia zostajemy z juniorami plus może Brozio, Boguś i Wasyl.
2. Mamy czas do końca marca aby znaleść sponsora, spłacić długi i otrzymać licencje na następny sezon.

Pozostała wiara.
Odpowiedz cytując