|
Z naszego punktu widzenia ta cała sytuacja ma tylko jeden plus. Poszło w świat że jest do sprzedania za bezcen ( w profesjonalnej piłce te 10 mln euro to czesto wartość jednego piłkarza) klub z ponad 100-letnią tradycją. Jeśli to wszystko się posypie ( a wygląda na to że się posypie) to:
1. W połowie stycznia zostajemy z juniorami plus może Brozio, Boguś i Wasyl.
2. Mamy czas do końca marca aby znaleść sponsora, spłacić długi i otrzymać licencje na następny sezon.
Pozostała wiara.
|