https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/rlkmntn
Z tego natomiast wynika, że nie istnieje coś takiego jak dług Wisły SA względem TFK. Wisla SA ma dług 40baniek wobec TS. To moze więc pokrywać się z wpisami rzecznik Iwony, że realnie mamy 24 bańki w dupe.