Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13326
Stary 21.12.2018, 19:41
moj sasiad- starszej daty pan - i wislak od dziecka powiedzial mi z zalem ze po tym wszystkim co sie stalo w niedalekiej przeszlosci i teraz to chyba najbardziej szkoda jednak tego ze Cupial pogonil Kite i potraktowal jak chlystka ....oczywiscie madry polak po szkodzie , i mozna gdybac ale jedank chyba czas na takie przemyslenia na swieta, na koniec roku i koniec klubu na ekstraklasowej arenie ....nie przypuszczalem ze nawet tak lecii seniorzy moga tak bardzo zyc tym klubem , nie udzielajac sie juz na R22 z racji wieku
Odpowiedz cytując