Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13318
Stary 21.12.2018, 18:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czyli co? Te gołodupce "nowi właściciele" myśleli że przejmując SA przejma grunty TS? To by znaczyło że są głupsi od Meresińskiego.
dokladnie tak , kazdy normalnie myslacy czlowiek wiedzial ze tu chodzi o ziemie a nie klub , jutro juz bedzie po ptokach...a tak swoja droga, jak juz ta groteska sie zakonczy , to ktos ogarniety zacznie temat o gruntach i majatku TS ? ile tego jest - gdzie - i po co im to moze czas najwyzszy choc polowe sprzedac jakiemus miliarderowi typu Wojciechowski i wsadzic kase w sekcje sportowe Wisly po prostu tak gdybam nie znajac tematu - ale temat ten jest walkowany od kiedy pamietam , a nic sie z tym nie dzieje - ani nie korzysta z tych terenow Wisla ani nikt inny
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 21.12.2018 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując