Ogryzek napisał(a):

|
Czyli co? Te gołodupce "nowi właściciele" myśleli że przejmując SA przejma grunty TS? To by znaczyło że są głupsi od Meresińskiego.
|
dokladnie tak , kazdy normalnie myslacy czlowiek wiedzial ze tu chodzi o ziemie a nie klub , jutro juz bedzie po ptokach...a tak swoja droga, jak juz ta groteska sie zakonczy , to ktos ogarniety zacznie temat o gruntach i majatku TS

? ile tego jest - gdzie - i po co im to

moze czas najwyzszy choc polowe sprzedac jakiemus miliarderowi typu Wojciechowski i wsadzic kase w sekcje sportowe Wisly


po prostu tak gdybam nie znajac tematu - ale temat ten jest walkowany od kiedy pamietam , a nic sie z tym nie dzieje - ani nie korzysta z tych terenow Wisla ani nikt inny