stary dziad napisał(a):

Czy wy byście mogli k...a przestać ?!
Po co ta napierdalanka . Trochę cierpliwości i ugryzienia się w język .
Przecież najpóźniej do 28 grudnia się wyjaśni .
Ja rozumiem , że jak będzie wał to wielu będzie chodzić w glorii proroków "a nie mówiłem"
Tylko czy naprawdę kibic Wisły oczekuje porażki w tym temacie ?
A jak się to uda to jak czy nie będzie wam trochę wstyd że tak kłapaliście ozorem.
Tydzień i wszystko jasne .
|
Panie kochany.... przecież wszystko jest jasne jak słońce, żadnego przelewu nie będzie, Muppet Show to pikuś.
Sam fakt gadania z jakimis Piotrowskimi potwierdza to ze "tonący brzytwy się..." DRAMAT