Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13317
Stary 21.12.2018, 18:42
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Czy wy byście mogli k...a przestać ?!
Po co ta napierdalanka . Trochę cierpliwości i ugryzienia się w język .
Przecież najpóźniej do 28 grudnia się wyjaśni .
Ja rozumiem , że jak będzie wał to wielu będzie chodzić w glorii proroków "a nie mówiłem"
Tylko czy naprawdę kibic Wisły oczekuje porażki w tym temacie ?
A jak się to uda to jak czy nie będzie wam trochę wstyd że tak kłapaliście ozorem.
Tydzień i wszystko jasne .
Panie kochany.... przecież wszystko jest jasne jak słońce, żadnego przelewu nie będzie, Muppet Show to pikuś.

Sam fakt gadania z jakimis Piotrowskimi potwierdza to ze "tonący brzytwy się..." DRAMAT

Odpowiedz cytując