Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ecostafic
Member
Od: 11.2010
Offline
#
13316
21.12.2018, 18:42
Umowa jest tajna i to jest najgorsze w tym wypadku pozostaje opierać się na wrzutkach pietrowskiego słupa i reszty. Mi śmierdzi ten cały deal i jego źródła szukałabym na Monte lupich.
ecostafic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ecostafic
Znajdź inne posty napisane przez ecostafic