Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
daniel123
Member
Od: 07.2006
Offline
#
13313
21.12.2018, 18:39
Mam nadzieje ze w Wiśle naprawdę nie ma aż takich idiotów aby sprzedali klub łącznie z gruntami bo trudno nie mieć takich podejrzeń o których wspomniał użytkownik "okienko, dzisiaj 17:58"
daniel123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daniel123
Znajdź inne posty napisane przez daniel123