Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13310
Stary 21.12.2018, 18:35
Bez przesady. Nie wierzę, że TS zrobiłby deal o którym pisze wiesniak. Ale w teorii jest to możliwe.
Wg mnie jutro po spotkaniu w magistracie będzie po balu choć ciągle się łudzę że po prostu Pietrowski jest na tyle wielkim dzbanem, że za chwilę stąd zniknie a Vanna jednak zostanie. Fajnie ze facet istnieje.
Dla mnie jedyna opcja REALNA z tematem gruntów jest taka, że oni je od TS będą dzierzawic, a to co na nich postawią to już w ich gestii, byle się bilansowalo. TS powinien brać wówczas jakiś CZYNSZ od tego na swoje potrzeby, a oni niech się zajmą swoim burdelem. Tylko z drugiej strony jestem na 100proc. pewien że na taki układ poszliby też jacyś polscy przedsiebiorcy. Nie trzeba tu dziwolągow z .... wie jakiego wy....ówka.

Ech, Wojtek ratuj.
Odpowiedz cytując