Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13301
Stary 21.12.2018, 18:02
Przypominam za jeszce wczoraj duza cześć osób tu wypisywala ze ten caly Wanna nie istnieje,a na meczu bedzie tylko Szwed.Dzis jednak fotka i wszystko inaczej,jutro tez moze byc wsyztsko mozliwe.

chlodne glowy,panowie,nie panukujcie i nie dajcie soba manipulowac Onetom i innym dziennikarzynom ktorzy nie wiedza nic,a im tylko o to chodzi zeby krecić wsrod kibicow.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując