|
Przypominam za jeszce wczoraj duza cześć osób tu wypisywala ze ten caly Wanna nie istnieje,a na meczu bedzie tylko Szwed.Dzis jednak fotka i wszystko inaczej,jutro tez moze byc wsyztsko mozliwe.
chlodne glowy,panowie,nie panukujcie i nie dajcie soba manipulowac Onetom i innym dziennikarzynom ktorzy nie wiedza nic,a im tylko o to chodzi zeby krecić wsrod kibicow.
|