Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13290
Stary 21.12.2018, 17:41
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
A ty przeczytaj jeszcze raz mój komentarz.
no czytałem. Czy jest się wstanie ułorzyç jeśli właścicielem terenów jest TS, oczym omnibusy nie wiedziały?
Odpowiedz cytując