Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar
Offline
#
13286
21.12.2018, 17:35
JacekFan
napisał(a):
Proszę przeczytaj uważnie ten artykuł
https://krakow.onet.pl/przejecie-wis...567.1543002354
i wyciągnij wnioski... Szczególnie od miejsca " Aha to ja nie wiedziałem"
A ty przeczytaj jeszcze raz mój komentarz.
Gubernator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gubernator
Znajdź inne posty napisane przez Gubernator