Gubernator napisał(a):

|
Jeśli transakcja będzie czysta i przejrzysta i wszystko się ułoży tak jak zapowiadał inwestor to apeluję o banicję dla wszystkich którzy udzielali się w temacie i wypisywali teorie spiskowe.
|
Przecież transakcja jest czysta i przejrzysta. Sam sądziłem że to wałek bo niemożliwe żeby książę Kambodży ladował kasę w studnie bez dna jakim jest klub pilkarski, ale tu sytuacja jest prosta, mysleli że zrobią biznes życia i kupią działki warte że 100 baniek za 12 milionów. Nie nazwe ich oszustami, tylko po prostu glupkami.