Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13284
Stary 21.12.2018, 17:34
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Jeśli transakcja będzie czysta i przejrzysta i wszystko się ułoży tak jak zapowiadał inwestor to apeluję o banicję dla wszystkich którzy udzielali się w temacie i wypisywali teorie spiskowe.
Przecież transakcja jest czysta i przejrzysta. Sam sądziłem że to wałek bo niemożliwe żeby książę Kambodży ladował kasę w studnie bez dna jakim jest klub pilkarski, ale tu sytuacja jest prosta, mysleli że zrobią biznes życia i kupią działki warte że 100 baniek za 12 milionów. Nie nazwe ich oszustami, tylko po prostu glupkami.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując