|
Czy wy byście mogli k...a przestać ?!
Po co ta napierdalanka . Trochę cierpliwości i ugryzienia się w język .
Przecież najpóźniej do 28 grudnia się wyjaśni .
Ja rozumiem , że jak będzie wał to wielu będzie chodzić w glorii proroków "a nie mówiłem"
Tylko czy naprawdę kibic Wisły oczekuje porażki w tym temacie ?
A jak się to uda to jak czy nie będzie wam trochę wstyd że tak kłapaliście ozorem.
Tydzień i wszystko jasne .
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 21.12.2018 o godz. 16:45.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
|