Zwitter napisał(a):

Pietrowski mówi w tym wywiadzie, że rok temu Wisła była za droga. Rozumiem więc, że TS żądał więcej niż 12 mln. które teraz trzeba wyłożyć na start?
Przecież to się kupy nie trzyma. O Papieżu nie wspomnę.
|
To się akurat trzyma kupy, bo jak chcieli w lipcu (2017?) kupić SA to wtedy zarząd jeszcze miał nadzieję, że wyjdzie na prostą. A dopiero od listopada wiadomo że nie ma nadziei na utrzymanie się poza sprzedażą.