|
No to właśnie nie rozumiesz. Nie będzie u nas kupowania licencji jak nam MZPN nie pozwoli startować od 4 ligi zaczniemy w B-klasie.
Odebranie licencji oznacza Bankructwo i liwidacje aktualnej S.A - tak nikt wtedy żadnego hajsu nie dostanie, tak jak w przypadku Widzewa, Polonii, ŁKSu itp
|