Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13225
Stary 21.12.2018, 15:57
No to właśnie nie rozumiesz. Nie będzie u nas kupowania licencji jak nam MZPN nie pozwoli startować od 4 ligi zaczniemy w B-klasie.

Odebranie licencji oznacza Bankructwo i liwidacje aktualnej S.A - tak nikt wtedy żadnego hajsu nie dostanie, tak jak w przypadku Widzewa, Polonii, ŁKSu itp
Odpowiedz cytując