Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13224
Stary 21.12.2018, 15:57
jean_meslier napisał(a):Wyświetl post
@Pablito. Nie. Chciałbym żeby zapłacono piłkarzom, ale się nie zanosi. Odebranie licencji oznacza degradację do B-klasy lub warunkowo do 4 ligi, z 80 mln długu. Potem prawdopodobnie likwidację klubu. Gdyby TS chciał odtworzyć sekcję piłki nożnej to po takim numerze raczej MZPN nie pozwoli na start wyżej niż B-klasa. Dlatego może być konieczny zakup licencji na start wyżej. Ale to jest właśnie scenariusz z niespłaceniem piłkarzy i pożyczkodawców.
Nie masz racji, nikt nie planuje startu w 4 lidze z 80 milionowym długiem, a prezes MZPN już zapowiadział, że ewentualny nowy podmiot zagra od razu w 4 lidze.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując