jean_meslier napisał(a):

|
@Pablito. Nie. Chciałbym żeby zapłacono piłkarzom, ale się nie zanosi. Odebranie licencji oznacza degradację do B-klasy lub warunkowo do 4 ligi, z 80 mln długu. Potem prawdopodobnie likwidację klubu. Gdyby TS chciał odtworzyć sekcję piłki nożnej to po takim numerze raczej MZPN nie pozwoli na start wyżej niż B-klasa. Dlatego może być konieczny zakup licencji na start wyżej. Ale to jest właśnie scenariusz z niespłaceniem piłkarzy i pożyczkodawców.
|
Nie masz racji, nikt nie planuje startu w 4 lidze z 80 milionowym długiem, a prezes MZPN już zapowiadział, że ewentualny nowy podmiot zagra od razu w 4 lidze.