|
@Pablito. Nie. Chciałbym żeby zapłacono piłkarzom, ale się nie zanosi. Odebranie licencji oznacza degradację do B-klasy lub warunkowo do 4 ligi, z 80 mln długu. Potem prawdopodobnie likwidację klubu. Gdyby TS chciał odtworzyć sekcję piłki nożnej to po takim numerze raczej MZPN nie pozwoli na start wyżej niż B-klasa. Dlatego może być konieczny zakup licencji na start wyżej. Ale to jest właśnie scenariusz z niespłaceniem piłkarzy i pożyczkodawców.
|