Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
572
21.12.2018, 15:47
Wydaje sie ze kluczowa sprawa na styczen bedzie wyjasnienie sprawy startu w 4 lidze. Dogadanie sie z TSem zeby wylaczyc piłkarska sekcje a moze i pomyslec o tym co sie stanie z akademia ?
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito