Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 21.12.2018, 15:47
Wydaje sie ze kluczowa sprawa na styczen bedzie wyjasnienie sprawy startu w 4 lidze. Dogadanie sie z TSem zeby wylaczyc piłkarska sekcje a moze i pomyslec o tym co sie stanie z akademia ?
Odpowiedz cytując