jean_meslier napisał(a):

|
@lazy Nie będzie żadnego przelewu, ile Ty masz lat 12? W świętego mikołaja też wierzysz? Pytanie kto potencjalnie sprzeda licencję na reaktywację klubu..
|
Jaką licencje na reaktywacje klubu? Co ty za głupoty opowiadasz?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."