Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jean_meslier
Member
Od: 12.2018
Offline
#
13206
21.12.2018, 15:35
@lazy Nie będzie żadnego przelewu, ile Ty masz lat 12? W świętego mikołaja też wierzysz? Pytanie kto potencjalnie sprzeda licencję na reaktywację klubu..
jean_meslier
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jean_meslier
Znajdź inne posty napisane przez jean_meslier