Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
13205
21.12.2018, 15:33
Dorzucę od siebie w temacie Vanna Ly: królewska rodzina w Kambodży zaprzecza że ma z nim coś wspólnego, nie wiedzą też nic o jego interesach tam. Na spotkanie z władzami Wisły w Szwajcarii spóźnił się bo jechał pociągiem. Do Krakowa przyleciał tanimi liniami.
Cymbał Jadczak tt
" On chciał wejść w ten biznes, bo lubi Kraków, jest katolikiem. To była kwestia pana Wojtyły, papieża. On jest z Krakowa. Dlatego pan Ly wybrał Kraków."
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.12.2018 o godz. 15:38.
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat