Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13199
Stary 21.12.2018, 15:26
Pietrowski mówi w tym wywiadzie, że rok temu Wisła była za droga. Rozumiem więc, że TS żądał więcej niż 12 mln. które teraz trzeba wyłożyć na start?
Przecież to się kupy nie trzyma. O Papieżu nie wspomnę.
Odpowiedz cytując