Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
13197
21.12.2018, 15:14
WOJTYŁA był z Wadowic... Wiec Pan Pietrowski powinien uświadomić Pana Ly, iż ten powinien zainwestować w Skawe Wadowice. Haha
To jest jakiś kabaret.
Tyle, że tu bardziej płakać się chce niż śmiać.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo