Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13193
Stary 21.12.2018, 14:54
Wg Wlodarczyka dzis konferencji nie bedzie.... heheheh nadal rozwazamy rozne pozytywne warianty “a jesli....”?
Powód: Literowka
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 21.12.2018 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując