Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
abedipele
Member
Od: 07.2007
Offline
#
13186
21.12.2018, 14:37
pepe72
napisał(a):
https://twitter.com/maciej_kruk/stat...86105617956866
Polecam niektórym nickom wsadzenie głowy w śnieg. Trzeba się śpieszyć, bo szybko topnieje.
A to spotkanie to jakiś dowód na rzetelność Inwestora ?
Czy Meresiński nie spotykał się z Piłkarzami i nie gościł w sektorze VIP?
abedipele
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abedipele
Znajdź inne posty napisane przez abedipele