grosz napisał(a):

Ten gość z wywiadu to jakiś bajkopisarz,
Ly jest katolikiem, znał Wojtyłę, lubi Kraków, 5 transferów, inwestycje, po nowym roku będzie niespodzianka.
Chyba już nikt nie ma wątpliwości że to wałek! Ta kasa do 28 wpłynie i wtedy będzie w czarnej kambodżańskiej na lata, i będzie niespodzianka po nowym roku w postaci zamieszania.
|
Jeśli wpłyną pieniądze to jedyne zamieszanie to będzie jak zostaną opublikowane wałki "kibiców z C". Strach przed tym, że wypłyną napędza co najmniej kilka kont w tej dyskusji. Część komentarzy wygląda jakby pisana z Montelupich.