sanderuss napisał(a):

|
A ty myslisz ze Bayern, Barcelona, Real czy ManCity beda przyjezdzaly grac na takie zadupie ze stadionikiem na 30kola? Toz to bysmy Slaski musieli wynajmowac albo Narodowy w Wawie...
|
Zawsze mozna górkę w Parku Jordana podwyższyć... wywiad petarda jak dla mnie, ciekawe ile biletów dodatkowo dziś pójdzie?
