Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13177
Stary 21.12.2018, 14:22
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
A ty myslisz ze Bayern, Barcelona, Real czy ManCity beda przyjezdzaly grac na takie zadupie ze stadionikiem na 30kola? Toz to bysmy Slaski musieli wynajmowac albo Narodowy w Wawie...
Zawsze mozna górkę w Parku Jordana podwyższyć... wywiad petarda jak dla mnie, ciekawe ile biletów dodatkowo dziś pójdzie?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując