Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13175
Stary 21.12.2018, 14:18
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Muszę przyznać, że dawno nie czytałem takich rewelacji na tym forum, jak potrzeba rozbudowy stadionu Wisły z myślą o przyszłych występach w pucharach
A ty myslisz ze Bayern, Barcelona, Real czy ManCity beda przyjezdzaly grac na takie zadupie ze stadionikiem na 30kola? Toz to bysmy Slaski musieli wynajmowac albo Narodowy w Wawie...
Odpowiedz cytując