wiesniak842 napisał(a):

Muszę przyznać, że dawno nie czytałem takich rewelacji na tym forum, jak potrzeba rozbudowy stadionu Wisły z myślą o przyszłych występach w pucharach
|
A ty myslisz ze Bayern, Barcelona, Real czy ManCity beda przyjezdzaly grac na takie zadupie ze stadionikiem na 30kola? Toz to bysmy Slaski musieli wynajmowac albo Narodowy w Wawie...