Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13172
Stary 21.12.2018, 14:12
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
Wisle przede wszystkim trzeba wiekszego, bardziej perspektywicznego stadionu by na stale oddzielic sie od klubow dobrych, ktore posiadaja stadiony po 20 tys jak jagiellonia, pogon szczecin, gornik zabrze i zbudowac cos na miare 2 pod wzgledem liczby ludnosci w tym kraju miasta czyli przynajmniej na 40-50 tys ludzi. Produkt ekstraklasy bedzie powoli, ale z czasem przybieral na znaczeniu dzieki meczom pokazywanym w otwartej telewizji ale i tez miejmy nadzieje lepszej postawie polskich klubow w europejskich pucharach.
Trafna diagnoza, ze wszystkich problemów, które obecnie ma Wisła, ten najważniejszy, najpilniejszy to problem zbyt małego stadionu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując