http://www.radiokrakow.pl/sport/adam...a-w-zarzadzie/
Z każdym kolejnym wywiadem wygląda to coraz gorzej. Pomijając osobę Pietrowskiego, który jest gościem nieznanym w środowisku, dowiadujemy się o znajomości Ly Vanny z Wojtyłą

(pewnie podobnie jak z Bońkiem, mijali się na korytarzu) Wydaje się, że powoli zmienia też optykę i za chwilę okaże się, że nie potrzeba żadnych inwestycji i transferów, mamy świetny skład, który będzie bił się o LM
