Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
13166
21.12.2018, 13:59
Trochę powietrza z balonika ostatnio uleciało, ale dzielni forumowicze dmuchają dalej
To może stadion na 100k, by za wczasu przygotować się na regularne finały LM?
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek