Patryko napisał(a):

|
Mamy problem ze stałą frekwencją na poziomie 15 tysięcy (przy pojemności stadionu ~33k) a Ty chcesz budować monstrum na 50k? :o
|
ja mowie o przebudowie tego co jest w perspektywie najblizszych 10-15 lat. Jak pojawi sie sukces sportowy w postaci awansu do 1/8 le to nie wiem czy nowy zarzad nadazy za odpowiednia promocja tego sukcesu a w tym biznesie trzeba dzialac z wyprzedzeniem.