Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13159
Stary 21.12.2018, 13:35
Wisle przede wszystkim trzeba wiekszego, bardziej perspektywicznego stadionu by na stale oddzielic sie od klubow dobrych, ktore posiadaja stadiony po 20 tys jak jagiellonia, pogon szczecin, gornik zabrze i zbudowac cos na miare 2 pod wzgledem liczby ludnosci w tym kraju miasta czyli przynajmniej na 40-50 tys ludzi. Produkt ekstraklasy bedzie powoli, ale z czasem przybieral na znaczeniu dzieki meczom pokazywanym w otwartej telewizji ale i tez miejmy nadzieje lepszej postawie polskich klubow w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując