Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13149
Stary 21.12.2018, 13:05
NHitman napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak chodzi o pokazanie się w mieście i próbę negocjacji. Nie jest powiedziane, ze na 100% chodzi tylko o tereny Wisły. Oby chodziło o tą firmę z Turcji. Ona na ten moment daje iluzoryczne nadzieję, że są to poważni ludzie z dużym potencjałem.
Oby nie tacy poważni i z takim potencjalem jak ten pan od lotniska i toru formuły 1 pod Białą Podlaską -> http://nofootballnofun.blox.pl/2013/...odlaskiej.html
I jeszcze był Sabri Bekdas w Pogoni - on też chciał dużo budować.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując