NHitman napisał(a):

|
Czyli jednak chodzi o pokazanie się w mieście i próbę negocjacji. Nie jest powiedziane, ze na 100% chodzi tylko o tereny Wisły. Oby chodziło o tą firmę z Turcji. Ona na ten moment daje iluzoryczne nadzieję, że są to poważni ludzie z dużym potencjałem.
|
Oby nie tacy poważni i z takim potencjalem jak ten pan od lotniska i toru formuły 1 pod Białą Podlaską

->
http://nofootballnofun.blox.pl/2013/...odlaskiej.html
I jeszcze był Sabri Bekdas w Pogoni - on też chciał dużo budować.