regan napisał(a):

a kogo?
Tak swoją drogą zarząd mógł jeszcze wynegocjować klauzulę, że jeśli nie wpłacą tych 12 mln zł do 28 to oprócz nieważności umowy płacą jeszcze rekompensatę np. w wysokości 10% z tych 12 mln. To by w jakiś sposób określiło ich intencje...
|
nie wiem ale ktoś kiedys coś wspominał, że TFK sprzedała tym co mają Blonia Park (

?)
Moze chodzi też o tereny miejskie (stadionowe) , a nie tylko TS...jeśli wogóle chodzi o tereny hmm.... Któż to wie.