Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13144
Stary 21.12.2018, 12:48
Czyli jednak chodzi o pokazanie się w mieście i próbę negocjacji. Nie jest powiedziane, ze na 100% chodzi tylko o tereny Wisły. Oby chodziło o tą firmę z Turcji. Ona na ten moment daje iluzoryczne nadzieję, że są to poważni ludzie z dużym potencjałem.
Odpowiedz cytując