Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
13143
21.12.2018, 12:46
Dziwi mie jedno dlaczego TS nie znajdzie parnera który wybuduje hotele centrum sportowe i podzieli sie z nim zyskami z prowadzonych działalnosci czy sa jakieś zapisy co do tych gruntów
?
efekt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do efekt
Znajdź inne posty napisane przez efekt