jean_meslier napisał(a):

|
Alelega ma 13 tysiecy euro kapitału zakładowego. Na pewno uratuje SA. Obecnie nie jest oficjalnie umówione żadne spotkanie w magistracie, ani w klubie z nowym "inwestorem".
|
Czy dziś obchodzimy święto garbatych nosów? Pewnie tak, skoro od kilku dni mamy prawdziwą inwazję na forum.