Snow napisał(a):

Sorry ale ci ktorzy pisza, ze to wszystko "spisek Sarapaty"
NIE MAJA NAJMNIEJSZEGO POJECIA CO SIE DZIEJE W KLUBIE.
Najmniejszego.
|
Chłopie, a skąd ludzie mają mieć pojęcie, skoro od dwóch lat zarząd wszystko kisi w swoim gronie, nic nigdy nie wiadomo, nie ma żadnych konferencji, nie ma żadnych oświadczeń, a jeśli już coś jest to najczęściej mija się to z prawdą?
Nic dziwnego, że ludzie mają pesymistyczne wizje i oczekiwania, bo KLUB I ZARZĄD NAS DO TEGO PRZYZWYCZAIŁ. I co ma zmienić to, że teraz taki kumaty koleś jak ty napisze taki wysryw i jeszcze go specjalnie pogrubi, żeby udowodnić niewiadomo co.
Nie ma przepływu informacji, to takie ploty będą powstawać. Nikt nie ma pojęcia co się dzieje w klubie, oprócz tych, co wyniosą jakieś info dla lajków na twitterze. Mam nadzieję, że nowy zarząd będzie poważniej podchodził do informowania kibiców o sytuacji w klubie.